Par mums


TEDS šobrīd ir viena no vadošajām nozares kompānijām logu, durvju, vārtu un citu mājas celtniecībai un labiekārtošanai paredzēto preču pārdošanā un pakalpojumu sniegšanā Latgales reģionā. Mēs jau vairāk nekā 20 gadu garumā veiksmīgi realizējam savu stratēģiju un tiecamies, lai klienti piepildītu savas vēlmes iegādājoties mūsu preces un pakalpojumus.

Uzņēmējdarbības virziens

TEDS uzņēmējdarbības pamatā ir logu, durvju, vārtu, žalūziju un daudzu citu preču mājai un dārzam mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, ka arī ar to saistītu pakalpojumu sniegšana.

Tirgus

Mūsu produkti pārsvarā tiek tirgoti Latvijā, bet mums ir partneri arī Lietuvā, Igaunijā, Lielbritānijā, kā arī Skandināvijas valstīs. Gadu garumā mums ir izveidojušās stabilas partnerattiecības gan ar vairākām valsts un pašvaldības iestādēm, celtniecības kompānijām, arhitektu un dizaineru birojiem, gan arī ar privātpersonām.

Attīstība

Kompānijas TEDS galvenais mērķis ir uzņēmuma attīstība, piedāvājot arvien vairāk kvalitatīvu preču un pakalpojumu mūsu klientiem, līdz ar to pastāvīgi palielinot apmierinātu klientu skaitu. No paša uzņēmuma dibināšanas brīža mēs ejam uz priekšu un attīstāmies, pilnveidojam sortimentu, palielinām piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu.

Kvalitāte

Mēs piedāvājam tikai augstas kvalitātes preces un pakalpojumus. Sadarbojamies ar vadošajām kompānijām logu, durvju, vārtu un citu preču ražošanas un realizācijas nozarē, tāda veidā piedāvājot kvalitatīvākos produktus mūsu klientiem.

Darbinieki

TEDS uzskata, ka uzņēmuma sniegums ir atkarīgs no darbinieku ieguldījuma un zināšanām, tāpēc mēs tiecamies iesaistīt, motivēt un noturēt ieinteresētus un spējīgus darbiniekus. Investīcijas visu mūsu darbinieku zināšanās un attīstībā palīdz viņiem kļūt par daļu no pašiem labākajiem savā darbības jomā, līdz ar to varam ar pārliecību apgalvot, ka mūsu uzņēmumā strādā savā jomā kompetenti speciālisti.

MĒS PRIECĀSIMIES PAR SADARBĪBU!

Rakstiet vai zvaniet mums, mēs konsultēsim par visiem jautājumiem!

Спасибо! Ваше сообщение получено!

Ой! Что-то пошло не так при отправке формы.