Atgriešanas nosacījumi

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu un preču atgriešanu


1. Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no līguma un atgriezt preci atpakaļ pārdevējam.


2. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad pircējs ir parakstījis preces pieņemšanas un nodošanas aktu vai preču pavadzīmes rēķinu (PPR).

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības un atgrieztu preci, pircējam ir jāinformē SIA “TEDS”, reģistrācijas numurs:  42402004335, juridiskā adrese: Rēzekne, Grāvju iela 6, Latvija, paziņojot to rakstiski – iesniedzot atteikuma paziņojumu.

4. Atteikuma un preču atgriešanas gadījumā, atgriežamo preču piegādes izmaksas no SIA TEDS līdz klienta adresei klientam netiks atmaksātas, ka arī pircējam būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās izmaksas, vai personīgi jāpiegādā preci pārdevēja noliktavā.

5. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā klientam ir tiesības preci lietot tik, cik tas ir nepieciešams preces īpašību un darbības pārbaudei. Izmantojot atteikuma tiesības, pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu un preces saglabāšanu tādā stāvoklī, kāds tai ir bijis pirkuma brīdī. Atgriežot preci pircējs ir pilnā mēra atbildīgs par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

6. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci šajos gadījumos:

6.1. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos

6.2. Ja preces tiek izgatavotas pēc pircēja norādījumiem vai preces ir personalizētas.

6.3. Ja prece ir izgatavota pēc individuāla pasūtījuma.

6.4. Ja preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt vai ietekmēt un kuras varēja rasties 14 dienu atteikumu tiesību termiņā.

6.5. Ja prece nav atgriežama, jo tai ir īss derīguma termiņš.

6.6. Ja prece ir iegādāta klātienē, jebkurā SIA TEDS uzņēmuma veikalā.

6.7. Ja 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, pircējs nav vērsies SIA TEDS ar aizpildītu atteikuma veidlapu.

6.8. ja pircējs ir atvēris iepakojumu precei, kuru higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

6.9. Ja prece nav pilnā komplektācijā.
6.10. Interneta veikala vietnē www.precesmajai.lv apskatāmo preču attēli var nebūtiski atšķirties no piedāvātās preces izskata reālajā dzīvē, tāpēc, lai precizētu preces izskatu, aprakstu, specifikāciju un novērstu saistībā ar pasūtīšanu iespējamās neskaidrības un pārpratumus, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: teds3@inbox.lv vai telefoniski +371 27332338